Warsztaty dla firm
Warsztaty dla firm
Powrót do ofert

Przed każdą osobą, która wykonuje siedzącą pracę stoi nie lada wyzwanie. Większość z nas zastanawia się jak zadbać o swoje zdrowie i formę mając ograniczone możliwości czasowe. Wiele młodych ludzi zaczyna mieć problemy z nadwagą właśnie po rozpoczęciu kariery zawodowej. Brak formy, niezdrowa dieta i nadwaga osłabiają kondycję a także wydajność pracownika.

Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw oczekiwaniom świadomych pracodawców – takich, którzy wiedzą, że dobry pracownik staje się najbardziej wydajny, kiedy w jego życiu dzieją się dobre rzeczy!

Misją poradni Mój Dietetyk jest dawanie innym szczęścia poprzez naukę zdrowych nawyków żywieniowych, które odmieniają życie naszych podopiecznych. Uczymy, wspieramy i motywujemy do zmian na lepsze, wierząc że dobre samopoczucie, przekłada się na zdrowie i jakość naszego życia, w tym wykonywania obowiązków zawodowych.

Proponujemy firmom warsztaty z dietetykiem, które uświadomią pracownikom znaczenie zdrowego stylu życia, zmotywują do działania w kierunku poprawienia formy i pokażą jak w prosty sposób zadbać o swój zdrowy jadłospis.

Wspólnie zadbajmy o dobre samopoczucie
pracowników Twojej firmy!


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą warsztatów dla firm, wybrania pakietu, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom Twojej firmy lub przekazania nam indywidualnych oczekiwań, do których dostosujemy ofertę skrojoną na miarę.

Warsztaty zdrowego odżywiania w ofercie standardowej:

1. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy
2. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy + indywidualne konsultacje, analiza nawyków żywieniowych i pomiary składu ciała
3. Warsztat zdrowego odżywiania + indywidualna opieka dietetyczna dla pracowników firmy w pakietach miesięcznych
4. Cykl 4 warsztatów z rozbudowaną tematyką z zakresu zdrowego odżywiania
5. Warsztaty skrojone na miarę – oferta indywidualnie dopasowana do potrzeb firmy


>> POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ W WERSJI .PDF

Inne propozycje tematów warsztatowych dla firm:

1. W zdrowym ciele, zdrowy duch!
2. Jedzenie w pracy bez niezdrowych zapychaczy
3. Brain food, czyli jedzenie dla mózgu
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę